Obserwatorzy

wtorek, 2 sierpnia 2011

MGIEŁKI ZAPACHOWE

Chyba każdy zna - szczegłólnie w lato. Jaka powinna być idealna mgiełka zapachowa? Powinna odświeżać, otulać delikatnym zapachem, nie obciążać, ale jednak pachnieć. Czy taka istnieje? Niewiem ja takiej nie znalazłam.
Jeśli chodzi o mgiełki AVON, są "fajnie" i to tyle. Ładnie pachną, nie są tłuste, są bezbarwne więc jak nawet produkt będzie miał kontakt z ubraniem nie zaplami go. Minusem i to dużym jest fakt, że zapach utrzymuje się 15 min. a to jednak nawet jak na mgiełkę za mało.
Posiadam kilka zapachów, tak więc na początek: malina - pachnie nalewką malinową, zapach świeży i naprawdę przyjemny, dalej mamy: migdały - mój ulubiony zapach - ale nie na lato jest za słodki, troszeczkę mdlący, ale ja takie lubie :), kokos: poprostu pachnie kokosami, ale po pierwszym psieknięciu na początku czuć tylko trwawę cytrynową fuuuuuuuuuuj, ale na szczęście trwa to chwilunię :), dalej jest śliwka:obok śliwki to chyba ta mgiełka nie leżała :/ Na zdjęciu widać jeszcze mgiełkę z h&m o zapachu jabłuszka, pachnie jabłuszkowo-cukierkowo, ślicznie - ale zapach jak i u poprzedników znika po kilkunastu minutach. A szkoda wielka :(((









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za komentarz.

Pozdrawiam,